6. listopad 2021 je dnem konání turnaje obvyklého seriálu Grand Prix jednotlivců po dlouhých 592 dnech, které uplynuly od posledního klání v Mostě (22. 2. 2020). V chomutovském Domečku se bude hrát XXI. ročník Podzimního turnaje mládeže. Proposice právě vyšly na stránce turnaje zde.

Obvyklé místo se již těší, že přivítá lačné hráče a hráčky z celého Ústeckého kraje, i z krajů sousedních. Všechny čeká obvyklé tempo, obvyklý počet kol a možná i obvyklí rozhodčí. Otevřen by měl být jako obvykle i občerstvovací bar zvaný (název se doplňuje, jako obvykle). Obvyklý bude i vklad do turnaje a začátek presence. Samozřejmostí budou i obvyklé kategorie a bude se hrát na 64 polích (jak jinak než obvykle).

Pokud nás nic neobvyklého nepřekvapí, tak si hráči a hráčky (obvykle odpresentovaní) budou moci podat ruce před prvním kolem přesně v 10:15 jako obvykle.

Snímek u článku se vrací 14 let zpátky na vyhlášení v Podzimním turnaji v kategorii mladší žáci: zleva tehdy 3. místo David Fryček (ŠK Most), 2. místo Ondřej Toman, 1. místo Matyáš Kalužný (oba Sokol Údlice). Psal se rok 2007....... 

 

K článku 'Podzimní turnaj: Seriál Grand Prix začíná v Chomutově' nejsou připojeny žádné komentáře