33 let pořádání šachových táborů ústeckými: Letos pro žáky celého kraje i okolí

ŠK Spartak Ústí nad Labem pořádá letní šachové tábory od roku 1978. Na letošní, v pořadí 34. tábor, jsou zváni žáci celého kraje i okolí do nádherného sportovního areálu na okraji Doks s výhledem na Bezděz, kde se tato akce konala již v loňském roce (viz foto).

V programu se můžete těšit jak na šachovou přípravu, tak nejrůznější sportovní soutěže, velmi zajímavé hry v týmech, ale též např. táboráky a diskotéky.    

Akce se koná v termínu 30.6.-12.7. 2011 a propozice naleznete v příloze dalšího textu.  Termín přihlášek prodloužen do 8.5. 2011.

Pro koho je tábor určen:

Tato akce nemá rozhodně za cíl konkurovat srpnovému krajskému soustředění, je určena pro ty, kteří by měli zájem zúčastnit se i v červenci dalšího šachového tábora nebo pro žáky, kteří nejsou na listinách talentů a do Maxova tak neobdrží pozvánku.

Již v minulých letech byli zváni žáci nejen z Ústí n.L.; Kromě dětí z Chlumce a Povrlů se vloni naší akce účastnil z mimoústeckých např. Gusta Brejník ze Štětí, Eliška Mrišová a nejmladší táborník, sedmiletý Ota Trojáček, oba z Litoměřic nebo účastník MEU 2010 i 2011 Marek Sýkora z Jablonce. Dříve i údličtí Honza, Matyáš a Ondra, na dvou našich táborech byl i z Kladna Vašek Růžička, který si pak vybojoval MS ve Vietnamu. Letos jsme se rozhodli nabídnout i dalším zájemcům z našeho kraje.

Šachový tábor vede kolektiv zkušených trenérů pod vedením Pavla Chrze (hl. vedoucí táborech pravidelně již od roku 1995), mezi trenéry je i odborník na počítače a počítačový šach Ing. Emil Vlasák, se kterým tak můžete na tato témata na táboře pohovořit a získat další zajímavé vědomosti.

Věříme, že ti, kteří se rozhodnou podat přihlášku, stráví krásný začátek prázdnin v nádherném prostředí i příjemném kolektivu.

Propozice - příloha níže.

PřílohaVelikost
11_tabor_propozice_Doksy.doc98.5 KB