Vánoční turnaj v Duchcově: Účastníci mohli ochutnat vánoční štolu

Ve středu 15. 12. se v DDM Duchcov konal již  tradiční Vánoční šachový turnaj. O diplomy a čokoládové ceny bojovalo celkem 16 účastníků. Mnozí se ještě telefonicky omlouvali, nemohli se dostavit kvůli silnému sněžení.

V mládežnické kategorii zvítězila Kamila Stránská z Teplic, stříbrnou příčku obsadil Marek Berky ze Světce. Mezi dospělými hrači byli hned dva vítězové, Josef Vrchotka z Teplic a Miroslav Richter ze Stropníku Osek. Na druhém místě skončil Jan Berežný z ŠK Teplice, třetí příčku obsadil Jan Šámal z oddílu Kaskáda Bílina.

Pro všechny účastníky byla připravena vánoční štola a výstava historických fotografií z duchcovských šachových turnajů.

Na fotografii je hlavní organizátorka turnaje paní Marie Polívková a nejlepší žáci, Kamila Stránská a Marek Berky (na Grand Prix v roce 2007 reprezentoval oddíl DDM Bílina trenéra Petra Lasíka, nyní hraje za obec Světec).