Libědická šachovnice: První ročník vyhrál Pavel Paganik

V sobotu 13. srpna 2011 proběhl šachový turnaj v rapid šachu v Libědicích. Pořadatelem byli místní šachoví nadšenci, pro které to byla první turnajová zkušenost. Hráli zde registrovaní i neregistrovaní hráči z Ústeckého kraje, Karlovarského kraje a Prahy. Celkem přijelo 15 účastníků. Turnaj se hrál na 7 kol v sále místního pohostinství U Lišky. Mládež do 18 let nemusela platit startovné.

Celkovým vítězem se stal se stoprocentním ziskem 7 bodů ze 7 možných Pavel Paganik (na snímku vlevo) ze Sokola Údlice, tohoto času registrovaný ve Slovanu Jirkov. O dalším pořadí rozhodlo po napínavém průběhu až poslední kolo. Druhé místo obsadil Petr Kučera z ŠK Střelnice Kadaň. Na třetím místě skončil Karel Kozák z TJ Klášterec nad Ohří. Čtvrtá bramborová byla nejlepší žena Helena Grussová. Kompletní výsledky naleznete v příloze článku.