Krajské soustředění: Nádherný rozlehlý přírodní areál u Rumburka

Po létech v Maxově jsme zvolili nádherný prostorný objekt rozléhající se na 2,5 ha u Rumburka. 3 hřiště spousta travnatých ploch pro relax i lepší podmínky pro ping-pong než minule. Dokonce u objektu privátní velké přírodní koupaliště pro horké dny srpna. Vše bude sloužit jen naší výpravě od 16.8. do 25.8.

Šachový program bude tradiční, kolektiv trenérů opět pod vedením Vladimíra Hadraby a k tomu spousty sportovního vyžití. Roli hlavní vedoucí se ujme Ivana Šlampová a přihlásit se mohou ročníky 1998 a mladší s tím, že je pozvána loňská skvělá juniorská parta. Zájemci mimo listiny talentů a nadějí se přihlašují s doporučením svého trenéra (nejde v doporučení o výkonnost, ale o zájem o tréninky). Propozice s formulářem přihlášky v příloze, přihlášky do konce dubna, event. 4.5. osobně v Chomutově.

Krásné tři roky v tomto objektu strávilo po 40 žácích ústeckého soustředění, podívejte na objekt v 5 minutovém videu z roku 2007.   Objekt na videu se zvukem z šach. tábora Rumburk 2007,  délka 5 min.  Delší sestříhaná verse  videa 15 min.

Foto Rumburk 2007: Stále dodnes závodně hrají 4 z fotky, poznáte je před 6 lety? Michal, Honza, David a Míra z Ústí, Mostu i Povrlů.

Stránka letního soustředění talentů 2013

PřílohaVelikost
13_tmk_soustredeni.doc48 KB
13_TMK_soustredeni_prihl.xls41 KB