Mistrovství Čech mládeže: Zamíříme na jih k Lipnu.

V pátek a sobotu vyrážejí výpravy dětí, rodičů, trenérů, doprovodu, z našeho kraje téměř přesně pod azimutem 180° na samotnou jižní hranici naší republiky. Přivítá je Podšumavská oblast, malebná víska Hrdoňov, 300 metrů vzdálená pláž Lipenské přehrady a jistě ohlášené slunné a teplé počasí, tak není divu, že si téměř všichni berou sebou plavky (tedy spíše do hotelového bazénu). Sportovních možností pro chvíle relaxu je  v dějišti opravdu mnoho.

Zamíří naše rekordní výprava, 25 chlapců si vybojovalo postupy v kategoriích do 12, 14, 16 let a budou zde bojovat o postupy (1.-8.) na jarní finálové Mistrovství ČR, což nebude vůbec jednoduché, ze 60-80 žáků v kategorii. Dívky jedou tři a mají to jako přípravu na otevřené Mistrovství ČR. Startovky, podrobnosti.

O žáky se v přípravách postarají krajští trenéři (v příloze seznam žáků a přiřazeni trénéři), koordinační schůzka naší krajské výpravy,  trenérů a rodičů (zástupců žáků) se uskuteční 30 minut po zahájení 1.kola v Jídelně.  Hrají se i opny, číst dále.

Ti kteří mají vybojován postup na finále nebo starší účastníci, jedou do open turnajů.

Vloni a předloni se zdařilo 6-7 postupů, další mohou přibudnout z nejmladší kategorie do 10 let v půli listopadu na stejném místě. Letos na finále ČR má přímý postup Ondra Toman (H16), Honzy Vykouk (H14) - tréninkově hraje nyní "šestnáctky"; Honza Mikeš přešel do juniorů, ve kterých se také objeví na souběžném jarním finále MČR.

Mnozí budou fandit a připarvovat žáky na místě, ostatní můžete sledovat výsledky i několik desítek on-line partií.

Začínáme v sobotu poobědě a končíme další sobotou polednem. Zprávy též na těchto krajských stránkách.

Příloha: Postupující z kraje a trenéři pro přípravy (19.10. 6:40 aktualizovaná).

Aktualizováno 10:00 20.10: Schůzka (zástupci žáků a trenéři) v jídelně (na patře jak je recepce).

PřílohaVelikost
12_ukss_postupy_tren.doc32 KB