Neregistrovaní a hráči bez třídy všech generací: Zváni jste na výletní zámeček!

Takových turnajů opravdu mnoho není. V sobotu 23.3. si mohou zahrát jen zájemci, kteří nejsou registrovaní v klubech i ti, kteří nedosáhli k vydání propozic (14.2.) žádné výkonostní třídy, resp. mají maximálně základní výk. třídu (5.VT - koef. 1000). V pozvánce se nejedná jen o žáky, ale i rodiče, prarodiče, rodiné příslušníky, pozvat můžete i kamarády, veřejnost, prostě všichni zájemci o šachy, kteří nezískali výkonnostní třídy. Propozice "Větruše cupu", v kategoriích 2003-2011, 1995-2002 a 1900-1994, v příloze.

Navíc pořadatelé situovali na nádherný nově rekostruovaný zámeček Větruše, kam se dá vyjít pěšky, dojet autem, ale i lanovkou. Vklad do turnaje symbolický, můžete ho navíc nahradit v podobě věcné ceny do turnaje.

Vyhodnocení proběhne s vyhodnocením souběžně probíhajícího KP družstev starších žáků. Při akci je také nejzažší termín pro odevzdání přihlášek na červencové šachové soustředění, které se jinak mohou poslat elektronicky či poštou do 20.3.

Jaké akce předcházeli této na Větruši a kdy bude poté další turnaj pro neregistrované/začátečníky?

Vloni zde uspořádali mladší dorotenci Michal a Richard Sliva KP žáků v rapid šachu a před 41 lety se na Větruši konalo mistrovství ČR mužů 1972. Kromě šachů zámeček nabízí prohlídku zrcadlového i přírodního bludiště, vyhlídkovou věž a pro rodinné příslušníky, kteří by opravdu nechtěli si zahrát šachy, tak také úplně nový wellnes.

Další turnaj pro neregistrované a začátečníky se uskuteční při Šachovém Festivalu 17.-19.5. 2013.

Těšíme se na setkání an Větruši, jen se prosím včas předem přihlašte rozhodčímu Richardu Slivovi, jakožto na dalších akcích.

PřílohaVelikost
13_Vetruse_cup.doc34 KB