Podzimní tréninkový kemp: Poprvé Pod Lanovkou

Prodloužený víkend 28. - 30. září 2012 je v termínovém kalendáři zabukován pro tradiční podzimní tréninkový kemp talentované mládeže našeho kraje. Místem konání je penzin Pod Lanovkou u Jáchymova. Jako jedna z možností dopravy, kterou využilo 17 účastníků, byl poprvé zvolen i vlak na trase Ústí nad Labem - Teplice - Most - Jirkov - Chomutov - Ostrov. Zbylých 14 talentů si vybralo dopravu po silnici.

Pro všechny je připraven bohatý program pod vedením zkušených krajských trenérů. Tři tréninkové skupiny, jejichž složení naleznete na stránce kempu, jsou složeny z hráčů a hráček krajských listin talentů a nadějí. Velmi očekávané jsou tradiční sobotní podvečerní zápas Východ - Západ a večerní bleskový turnaj. Oboje můžete sledovat online na stránce akce. Šachová mládež nebude samozřejmě jen sedět za šachovnicemi. V plánu je i turistický výlet po okolí, možná až na nejvyšší vrchol Krušných hor Klínovec.

Foto: O páteční odpoledne probíhaly v krásném sportovním areálu penzionu sporty dle vlastního výběru: ping-pong, basket, minigolf, fotbal, volejbal. I počasí, sluníčko, nám přálo.