Podzimní kemp: Pod Lanovkou trénink i s velmistrem

Vloni jsme našli krásné místo pro náš tradiční podzimní kemp na Svatého Václava a to v útulném penzionu Pod Lanovkou na úpatí hory Klínovec. Vše zopakujeme včetně možnosti hromadné dopravy vlakem. Připravíme se na M-Čech, ligové soutěže i celou sezónu. Kdo již znovu nebude chtít dobývat horu Klínovec (zájemci lanovkou), zučastní se týmového víceboje v krásném přilehlém sportovním areálu. K tradičním krajským trenérům Janu Balínovi, Vladimíru Hadrabovi, Jiřímu Kalužnému, Pavlu Chrzovi jsme pozvali na sobotní večer a neděli mezinárodního velmistra Martina Petra. Tak silného hráče (elo přes 2500) jsme ještě na akcích neměli, v červenci navštívil tábor ústeckých, a známe ho z moderování TV pořadu V šachu. Propozice v příloze a kdo pro koho je kemp viz dále.

Foto: Minigolf, fotbal, basket, volejbal, pingpong, bazén dle počasí, to vše máme k dispozici; Výhled z penzionu na další straně.

Na kemp zveme všechny z listin talentů a nadějí juniorů a žáků platných do 31.8. Stejně tak postupující na MČech všech kategorií a nové žáky na listinách k 1.9. (nová listina vyjde vyjde nejpozději do 31.8.). Aktuální listiny v sekci TMK (pátý řádek od shora).

Nyní čeká soustředění v Rumburku , kde proběhne 18.8. i školení trenérů 4.třídy (přihlášky prodlouženy do 12.8.). V září poté školení trenérů 3.třídy se seminářem všech tříd.

Jak probíhalo Pod Lanovkou vloni? První a druhý článek.

PřílohaVelikost
13_TMK_kemp_zari_propoz1.doc49.5 KB