Memoriál Antonína Drvoty: V Teplicích po pětadvacáté

V sobotu 9. května 2015 se uskuteční jubilejní 25. ročník Memoriálu Antonína Drvoty. Tento turnaj v rapid šachu se hraje na počest skvělého teplického šachisty, místem konání bude opět estrádní sál Domu kultury Teplice.

Turnaj bude zároveň krajským přeborem ÚKŠS v rapid šachu v kategoriích mužů, žen, H20, H18, D20 a D18. Oceneni budou tradičně nejúspěšnější hráči celkového pořadí i ti nejlepší v rámci našeho kraje. Speciální prémii získá šachista, který obsadí "jubilejní" 25. místo. Další věcné ceny čekají na hráče, kteří se v celkovém pořadí umístí na "kulatých" příčkách, skončí tedy na 20., 30....až 100. místě. Pro prémii si dojde i nejmladší účastník společně s nejstarším hráčem turnaje. Nebudou chybět ani květiny pro nejúspěšnější ženy.

Pořadatelé zvou všechny milovníky šachu na 9. května do Teplic, přijeďte si zahrát pohodový turnaj v rapid šachu a zavzpomínat na Antonína Drvotu.

Lenka Stránská

Proposice a další informace jsou na stránce turnaje zde.

parádní turnaj

Parádní turnaj v parádním prostředí se skvělými lidmi.A samozřejmě velmi pěkná, uctivá, vzpomínka na super člověka, skromného, milého, mistra.