Seriál Grand Prix mládeže: Klášterecký pohár bude poslední únorový den

28. února 2015 se bude v Klášterci nad Ohří konat další turnaje seriálu Grand Prix mládeže. Pořadatelé tentokrát připravili pro účastníky i oběd. Budou špagety. Po letech se šachová klání stěhují zpět do 4. ZŠ Petlerská. Další informace jsou v proposicích, která vyšly na stránce turnaje zde. Na snímku Jaroslav Vydra, který loňský klášterecký turnaj losoval. Kdo bude u počítače letos, zatím není veřejnosti známo.

V průběžném pořadí seriálu vede v kategorii dorostenců klášterecký Ondřej Toman před údlickým Matyášem Kalužným a mosteckým Janem Štichem. Ve starších žácích si vedení upevňuje v každém turnaji Jan Vykouk (Chess Most), který zatím neztratil ani půlbod. Za ním následují Jan Hubert Pavelka (Spartak Ústí) a Pavel Lípa (KŠ Štětí). Mezi mladšími žáky průběžné vedení drží Jakub Šťastný (Střelnice Kadaň), druhý je Šimon Peroutka (Sokol Údlice) a třetí místo patří Andreji Dundovi (KŠ Štětí).

Po třech turnajích mají mezi trojkou nejlepších dva zástupce tři oddíly: Sokol Údlice, Chess Most a KŠ Štětí. Podle okresů je nejlepší okres Chomutov s 4 hráči. Kompletní průběžné pořadí všech účastníků ve všech třech kategoriích lze sledovat na stránce seriálu GP mládeže zde.

Špagety

Nemám rád špagety.