Chomutovský král: Na Hřebíkárně hrálo 61 hráčů

Na státní svátek 28. října 2015 se sešlo 61 hráčů v chomutovské restauraci Hřebíkárna. Sehráli tam rapidový turnaj Chomutovský král na 7 kol netradičním tempem 2 x 12 minut + 5 vteřin na tah. Vítězství a tím jednu ze dvou nejlepších cen získal se 6,5 body Ondřej Toman (TJ Klášterec). Druhý skončil po dvou předchozích vítězstvích v Chomutovském králi (podzimním 2014 a jarním 2015) Jiří Horák ze Slovanu Jirkov. Bronzovou příčku obsadil Jan Rubeš (ŠK Teplice). Do Děčína putovaly brambory za 4. místo zásluhou Michala Babičky i cena za páté pořadí vybojovaná Zdeňkem Jandou.

Druhá ze dvou nejlepších cen (udělovaná za 20. místo) bude těšit Josefa Koblasu, hlavního organizátora turnaje. Stalo se mu to již podruhé, naposledy při jarním Chomutovském králi 2014. Kdy dovrší hattrick?

Na snímku ředitel turnaje Karel Nudčenko (Sokol Údlice), který po dvou druhých místech v předchozích Chomutovských králích (podzimním 2014 a jarním 2015) skončil nyní 10. Kompletní pořadí turnaje je na jeho stránce zde.