Letní soustředění talentů: Všichni jsou už v Rumburku

Již potřetí za sebou mají šachoví talenti našeho kraje letní soustředění v rekreačním areálu Natura u Rumburku. Začátek akce, které se zúčastní 26 chlapců a 3 dívky, byl v pátek 14. srpna 2015, končí se v neděli 23. Většina účastníků přijela auty, jedno bylo žluté. 

Účastníci jsou rozděleni do 4 tréninkových skupin. Mezi trenéry se objevili bývalý representační trenér Evžen Gonsior a GM Robert Cvek. Trénuje se dopoledne mezi snídaní a obědem. Na pořadu je i turnaj v rapid šachu a na konci soustředění se uskuteční bleskový turnaj.

V rámci soustředění probíhá i nešachový program, v kterém soutěží 4 družstva. Hraje se například fotbal, stolní tenis, piškvorky, ruské kuželky. Složení družstev, výsledky a pořadí soutěží a turnajů jsou na stránce soustředění zde. Pro pestrost je naplánován výlet vlakem do Krásné Lípy.

V sobotu 15. a v neděli 16. sprna 2015 se konalo na stejném místě školení trenérů 3. třídy. Druhý den se k němu přidal ještě seminář pro obnovu trenérských tříd a školení trenérů tříd 4.

....Kde je ten náš slavnej

....Kde je ten náš slavnej gang? Postrach salonů a postrach bank! Nechali mi všechno pěkně na triku a už jsou někde dole v Rumburku...Všichni jsou už v Rumburku, Buenas Dias....

100 bodov pro JK

Oskár vtipkár pre Jiržího K :-)