Pololetní trénikový kemp: tentokrát v Teplicích se slovenským velmistrem Igorem Štohlem

Aktualizováno 27.1. (článek z 3.1.): Přidán plán kempu (3.příloha) s účastníky.

28.-30.1. se v teplickém hotelu Panorama uskuteční další tréninkový kemp. Pozvání tentokrát přijal slovenský reprezentant, velmistr a úspěšný trenér mládeže Igor Štohl. 

Dalšími trenéry jsou: Vladimír Hadraba, prostřídají se Jan Balín a Jiří Dufek. Dle počtu skupin Jiří Kalužný a vedoucí akce Pavel Chrz.

Ohledně zajištění ubytování a programu s rozdělením do skupin se přihlašte prosím včas, do 13.1. 2016 Mgr. Ivaně Šlampové slampova@post.cz.

Zváni z listin talentů a nadějí, juniorů i žáků. Kluboví trenéři mohou do téhož termínu doporučit další snaživé.

V programu bude tréninkový program (dle věku a výkonnosti) v ropzsahu 17-20 hodin během vymezeného času 48 hodin od 16. hodiny čtvrtka do 16.hodiny soboty (pátek školní pololetní volno). V doprovodném tělocvična hotelu (žíněnky, věnujt pozornost propozicím ohledně oblečení) a procházka na hvězdárnu s možným pozorováním hvězdářským dalekohledem.

Součástí bude i seminář trenérů pro trenéry klubů v pátek večer s Igorem Štohlem. Přihlášky na stejnou adresu do téhož termínu jako na kemp.

V příloze listina talentů k lednu 2016 a propozice akce. 

PřílohaVelikost
16_TMK_kemp_pololetni_TP1.doc109 KB
16_TMK_listatal.xls41.5 KB
16_TMK_zimni_plan.xls24.5 KB

Listina talentů ÚKŠS

Prosím o sdělení TMK, kde naleznu platnou listinu talentů ÚKŠS. Našel jsem pouze lednovou, kde je poznámka, že je platná do 30.3.2016. Děkuji předem za info.

Listina juniorů

Proč jsou na listině juniorů hráči s ročníkem 1995, když ti již nemohou v tomto roce hrát žádné juniorské turnaje, neb už spadají do standardních kategorií mužů a žen ?!?

Re

Ve materiálu posílaném o víkendu (který jsi Radku obdržel, plus trenéři, plus talenti, plus předsedové klubů) jsem psal, že o juniorské listině, i po proběhlé schůzce s juniory, projednání a schválení TMK, napíši do konce týdne. tam bude i o Tvé otázce.

listina

Omlouvám se, musel jsem být neplánovaně  služebně mimo Ústí, o víkendu dořešíme a uvedu. Od zářiové (v TMK) se ale bude lišit jen v detailech. Pozvání obdrželi všichni z minulé listiny.

listina

Předchozí komentář k uvedenému příspěvku vyznívá poněkud podrážděně. Přihlášky jsou až do 13. ledna. Takže klídek a je ještě spousta času to šachuchtivím dítkám oznámit ........Jirka Šťastný

Listina talentů ÚKŠS k 1.1.2016

Žádám tímto pisatele článku pod novinářskou zkratkou "článek se dokončuje", aby zveřejnil slibovanou listinu talentů ÚKŠS platnou k 1.1.2016. Je to trapné, ale jelikož se jedná o stálé pochybení předsedy TMK ve zveřejňování listiny talentů, tak by se měl nad sebou zamyslet a konat. Děkuji.