Jarní turnaj: Vítězí Marek Šíp, Jan Václavík a Tomáš Hons

Předposlení dubnovou sobotu se v chomutovském Domečku konal Jarní turnaj mládeže, který byl zařazen do seriálu Grand Prix mládeže 2016/2017.

Vítezi turnaje se stali Marek Šíp (Šachy Povrly) v kategorii mladší žáci, Jan Václavík (ŠK Teplice) ve starších žácích a Tomáš Hons (Union Louny) mezi dorostenci. Na snímku vyhlášení dorostenecké kategorie: zleva vítěz Tomáš Hons, 2. Gustav Brejník (Slavoj Litoměřice) a 3. Pavel Šmíd (Spartak Ústí).

Nejmladšími hráči byli vyhlášeni Jiří Janda (Šachy Povrly) a Vojtěch Gorej (SK Děčín), nejmladší učastnicí Antonie Zelenková (ŠK Teplice). Celkem v turnaji startovalo 84 hráčů a hráček.

Kompletní výsledky turnaje jsou na jeho stránce zde.

info

Jirko,dobrý. Jen jsou věci,co mi hlava nebere. Poctivě sázíš prvních 6 kol do CH-R (pominu dorostence,kteří byli jen do 3.kola ,pak konec ) , ale to nejdůležitější : poslední kolo tam vůbec nedáš. Rád bych věděl,jak uspěli naši svěřenci , ale dozvěděl jsem se to až od vrátivšího se Papíka v 19.45 hod. Na CH-R až do 22.00 hod konečné výsledky nic. Nerozumím....

Zdeňku, 7 kolo jsem tam před

Zdeňku, 7 kolo jsem tam před vyhlášením nedal úmyslně, aby při něm bylo napětí. Po turnaji jsme pak uklízeli stoly, židle ap. A pak se stalo, že jsem na to poprvé v historii zapomněl. Omlouvám se Tobě i všem ostatním, kteří museli čekat až do nedělního dopoledne.