Krajský kemp v září: Trénování na úpatí Klínovce

Aktualizováno 21.9., doplněno: POKYNY (k příjezdu, nešachovému programu), VLAK (itinerář hromafdné výpravy), cena hromadné jízdenky v textu.

Po dvou letech se vracíme do oblíbného útulného penzionu "Pod Lanovkou" na úpatí Klínovce. Čeká nás náročnější, ale určitě pestrý a zajímavý trénink od pátku do neděle 23.-25.9. K tomu o sobotním odpoledni na výběr dobytí Klínovce nebo sportovní víceboj na nádherném areálu kolem penzionu. Určitě přivítáté možnost společné dopravy vlakem napříč krajem, z Ústí do Ostrova, kdy můžete předat žáky na jednotlivých nádražích. 2x 90 Kč Ústí - Ostrov a zpět na hromadnou jízdenku.

Trenéři: FM Lukáš Vlasák a Jiří Dufek pro starší kategorie. Jiří Kalužný a Pavel Chrz pro mladší. Jan Balín z prac. důvodů na část.

V příloze: Propozice (s bezinfekčností), listina talentů, pokyny, vlak.

Kemp je pro listinu talentů a nadějí, ale kluboví trenéři, jak již bylo v článku níže a pozvánkách (emailech) o této akci 24.7. uvedeno, mohou doporučit další mimo listin, avšak pro všechny je termín přihlášek 9.9. na adresu Mgr. Ivany Šlampové. slampova@post.cz

Zároveň vyšla listina talentů a nadějí k 1.9. 2016. V "zásadách" je nově, že dotovaná cena se vztahuje výhradně na včas přihlášené. Dohlášky opožděné jen v případě kapacity a s částkou v propozicích bez dotace.

 

 

PřílohaVelikost
16_TMK_kemp_podzimni.docx36.77 KB
16_TMK_listtal_01092016.xls43.5 KB
16_TMK_kemp_podz_ucast.xls44.5 KB
16_TMK_kemp_podz_vlak.pdf111.18 KB
16_POKYNY_klinovec.docx29.67 KB