Krajské kolo přeboru škol: 36 škol v Chlumci

Pod patronací města Chlumec a starosty ing. Romana Zettlitzera (u mikrofonu na fotu) se v pěkných prostorách uskutečnilo krajské kolo přeboru škol v šachu.

Na startu se představilo 36 školních týmů ve třech kategoriích. Týmy se, jak řekl ředitel turnaje Pavel Chrz, probily dvakrát; Jednou z okresních kol a jednou přes sněhovou vánici. Nejtěžší cestu měli z Loun, stáli vlakem uprostřed polí a neplánovaně čtyřmi spoji. Přesto v hrací místnosti s 15 minutovým zpožděním.

Prostorný sál domu kultury, pestrý bufet, on-line 8 šachovnic s promítáním v sále, poháry, losované ceny pro mládež a doprovod  a objednaný bus z nádraží i zpět čekalo na účastníky od pořádajícího ŠK Spartaku Ústí n.L. ve spolupráci s ŠO Chlumec.

První dva potupují na "republiku" (Zlín 20.-21.6.). V kateg. 1. stupně ZŠ Povrly před ZŠ Tallicha Most. V kat. 2.stupně Buzulucká Teplice před Gymnáziem Louny a v kat. 3.stupně Gymnázium Teplice před Podkrušnohorským gymnáziem Most.

Stránka pořadatele (i s pořadím jednotlivců na deskách) a Krajská stránka k akci

Poděkování od školy: "Rád bych Vám ,ale také všem organizátorům a pořadatelům chtěl  touto cestou poděkovat jménem vedoucího oddílu při ZŠ Chřibská za organizaci a celý průběh turnaje. Vhledem k tomu ,že to pro naší malou  školu byla první takováto velká účast na turnaji ,jak pro žáky tak i pro vedení školy, bylo to skvělé a úžasné. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den Pallag. ZŠ Chřibská"

 

Zahájení akce, starosta u mikrofonu má slovo a velmi hezky přivítal na své půdě účastníky.

 

postupy

Podle konečných výsledků mi nesedí postupující družstva z 1. i 2. stupně. Jaký je důvod ?

opr

ok opraveno