Srbický rapid: Milovníci rapidů, těšte se!

Rok 2016 je pro obec Srbice u Teplic šachově významným, ba přelomovým. Na jaře se tu konal turnaj mládeže - KPDMŽ (na snímku pohled na hrací sál v den jeho konání), na září se chystá turnaj pro hráče všech generací. V Kulturním domě Srbice se v sobotu 24. září 2016 uskuteční 1. ročník Srbického rapidu. Osvědčený pořadatelský tým z ŠK Teplice Radek Bayer a Pavol Kufel zvou všechny milovníky rapidů na klasický švýcar na 7 kol, bude se hrát tempem 2 x 15 minut + bonifikace 5 vteřin na tah.

Kulturní dům v Srbicích má ideální polohu, hned naproti je obchodní centrum Olympia, z hracího sálu je to asi tři kroky do Hospody u Babky, kde si můžete prostřednictvím pořadatelů předem objednat oběd. Věcné ceny budou připravené minimálně do 30. místa. Veškeré potřebné informace najdete v propozicích v příloze tohoto článku.

Srbický rapid bude dalším z pohodových teplických turnajů, kde nejde o zisk ELO bodů, ale o setkání s šachovými přáteli, o zajímavé partie, o radost z úspěchu. A tak dilematem tentokrát nebude, zda přijet - samozřejmě že ano!, ale zda si k obědu objednat spíš bramborový nebo radši houskový knedlík.

ŠK Teplice se těší na viděnou v sobotu 24. 9. 2016 v nové baště šachu, v Srbicích!

Lenka Stránská

Startovní listina Srbického rapidu

PřílohaVelikost
Propozice137.97 KB

termínová kolize

Ano, Zdeňku, víme. Jiný volný termín už v září v kulturním domě nebyl a říjen už je také našlapaný. Liberec je určen pro vrcholový šach, Srbice pro výkonnostní. Každý si najde své :-)

kolize

Aby těch kolizí nebylo málo,tak tato akce koliduje s Pohárem ČR v Liberci ? :-)