1. liga mládeže: 100% start ústeckých a Litoměřic, v tabulce na skóre za Novým Borem

Slavoj Litoměřice vytvořil moc hezké podmínky pro 12 družstev 1. ligy mládeže. Sjelo se všech 12 týmů na 4 kola a účastníci si pochvalovali ubytování i obědy. Hrací místnost byla oddělená od té odpočinkové a stravovací. Poděkování Jardovi Vydrovi s kolektivem a rozhodčímu Josefu Láchovi.

Na jaře (i často předtím) druzí, ústečtí, začali bez zaváhání, porazili i vloni extraligový Buštěhrad A. Domácí Slavoj také na plný plyn, v krajském derby zvítězil po dramatickém zápase s teplickými a i ostatní (mezikrajské) zápasy se mu povedly. ŠK Teplicím se tolik nedařilo, jediná výhra; Ovšem mají skvělé články od Lenky Stránské. Rezerva ústeckých, nováček, sbíral zkušenosti a jeden bod s Buštěhradem B.

Liga pokračuje na třech místech 25.11. Šlágr 5.kola bude v Ústí n.L. mezi vedoucím týmem a domácími.  

Tabulka, výsledky, podrobnosti

Foto: ''Tyhle dáme'', porada před zápasem.

nepřesnosti

Dvakrát měř a jednou řež. Musím poopravit autora článku. Teplickým se opravdu nedařilo, z Litoměřic si vezou 3 body za 1 výhru a 3 prohry. Ovšem hlavně musím korigovat informaci, že domácí v derby smetli teplické. Průběh zápasu vypadal spíše na výhru našich, konečný výsledek 3,5:2,5 pro domácí byl dílem hlavně nepřenosti našich hráčů, kteří své lepší pozice pokazili nebo nedotáhli do vítěznéhé konce. Nejtěsnější a šťastná výhra domácích, těžko ale tvrdit, že nás smetli.Jinak ještě jednou velký dík Jardovi Vydrovi a jeho kolegům za perfektní organizaci srazu.

dovětek k I.lize...

Přátelé děkuji za spolupráci a pochvalu. Ale bez vás by to taky nebylo ono, byli jste součástí dobře jedoucího vlaku.  Ano, je pravdou, že krajské derby mezi družstvy Litoměřic a Teplic se vyvíjelo lehce pro teplické, ale ..., a toho si u našich kluků a jedné krásné slečny hodně vážím, vyseděli soupeře a bojovností otočili výsledek ve svůj prospěch. Byl to boj, jak se patří na derby, body nebyly zadarmo. Děkuji soupeři z Teplic za pěkný zápas, Vy nám to zase vrátíte ve Velké ceně "u vás" :).... Mějte se fajn a hodně trenérských úspěchů.     

opraveno

Opraveno, děkuji - vysoká prohra byla s vedoucím týmem, ne v krajském derby.