Chomutovský král: Opět na 1. máje

První květnový týden je středobodem našeho krajského šachu Chomutov. Na 1. máje se hrál Chomutovský král (turnaj pro všechny) a na 5. je naplánován mládežnický Jarní turnaj v Domečku, poslední turnaj seriálu Grand Prix této sezóny.

Tradiční místo konání Chomutovského krále Hřebíkárna (kde se kdysi opravdu vyráběly hřebíky) přivítalo rekordní účast zájemců. Pořadatelé již více než 14 dní před turnajem nebrali přihlášky, neboť kapacita tohoto turnaje, kde nejsou prakticky žádné ceny, je omezená.

Vítězem se stal údlický Jan Šlampa před Janem Kovářem (Sokol Údlice) a jirkovským Jiřím Horákem. Brambory si odvezl Aleš Horák (Sokol Údlice) a nejdůležitější místa obsadili 20. Jaroslav Vojta (Slovan Jirkov) a 40. Petr Bidovský (ŠK Zlonice). Na snímku druhá nejlepší hráčka turnaje Kamila Godlová (TJ Klášterec).

Stránka turnaje s výsledky

re

No,Jirko. Už jsem si všiml vloni , že zásadně neuvádíš výsledky turnajů (které řídíš SM)  na CHR . Protože v tomto ohledu jsi jediný v republice , nemám pocit , že tento Tvůj zvyk patří k těm nejzdařilejším :-).

Nenapravitelný

Vůbec se nechci obhajovat. Jsem prostě nenapravitelný. Asi bych zasluhoval již nikdy neřídit žádný šachový turnaj. A možná by bylo dobré, kdyby mě členská základna odvolala ze všech šachových funkcí, co u ÚKŠS dělám...... :-):-):-)