Fantasie z Mistrovství ČR do 8 let: Vojta Gorej stříbrný, Linda Slívová šestá!

Skvělé výsledky vezou naši nejmladší krajští reprezentanti z republikového mistrovství ČR ve Vyškově do 8 let.

Linda Slívová z ŠK Teplice (mistryně Čech z podzimu) získala v konkurenci 40 šachistek nádherné šesté místo se 6 body z 9. Před ní skončily pouze hráčky Frýdku-Místku a jedna z Brna. Linda v posledním kole bojovala o medaile, soupeřka z BŠS FM však byla lepší. Skvěle vede Lindu trenérka Kamila Stránská. Lucka Očenášová, také z ŠK Teplice obsadila se 4 body 27.místo.

Fantastického úspěchu dosáhl z SK Děčín Vojta Gorej. 8 body z 9 vydoloval stříbro na horké moravské půdě s možností postupu na ME. Porazil ho jen Finěk z Liberce, o kterém se píše jako největším talentu republiky a porovnává se s Davidem Navarou v jeho věku. Zajímavostí bylo, že nikdo ve Vyškově v chlapecké kategorii neskončil do 6.místa nejen z Frýdku, ale i z celé Moravy a Slezka.

Výsledky:  chlapci  - dívky   Podrobnější článek zde brzy vyjde s postřehy z místa dění. 

Re

Off-topic. Na PC se mi při přihlašování na krajské stránky objevují v angličtině a nefunkční. Je to normální ? Na mobilu jsou ok. 

stranky

Dnes chvili byly stranky nefunkcni ze vsech pripojeni, webmaster rychle rešill, v podvecer byly jiz ok.  

ad Zdeněk

Opraveno, ale ponechat - horské, horké, by bylo s nadsázkou také správně :)

ad Pavel

No,Pavle , dolovat stříbro na horské moravské půdě by bylo dost vysilující. :-) . Dej nám 2 roky a pokusíme se Fiňka fiknout :-) .