Podzimní tréninkový kemp: V Lužických horách s Vlastimilem Jansou

Zveme na další z kempů, tentokrát krásného sportovního podhorského areálu v Lužických horách. Na přípravu na MČech žáků, polofinále juniorů i celou sezónu přijal pozvání mezinárodní velmistr a mnohonásobný účastník olympiád, dnešní kapitán a trenér mužské reprezentace, Vlastimil Jansa. Předá ty nejodbornější znalosti a zkušenosti všem, kteří mají zájem se něco přiučit a vybojovat úspěchy na pozdějších soutěžích. Dalším z trenérů, který se s velmistrem prostříádá pro první a druhou skupinu, bude Jiří Dufek. 

Začínáme na Svatého Václava 28.9. večeří a končíme 1.10. obědem (umožňujeme výjimečně účast i od pátku 29.9. večer, kdo v pátek nemá školní volno a nemůže se ze škoy uvolnit). 

Vypravujeme autobus, nutno uvést v přihlášce z Velkého Března (28.9. Velká cena žáků a KP týmů bez omez. věku)

Pro členy ÚKŠS podstatná sleva, Ústecký krajský svaz svým dotuje.

Foto: Kromě trenérské kariéry Vlastimil Jansa se věnuje  publikační činnosti. Jeho knížka ''Dynamika strategie zahájení'' oslovila mnoho šachistů od malých talentů až po zkušené mistry.

Zváni: Junioři a žáci z listin talentů /nadějí plus další snaživí doporučení klubovými trenéry.

Přihlášky do 19.9., propozice vyhotoveny, ceny/níklady s majitelem dohodnuty, propouice zveřejněny 11.9. ZDE. 

sliby = chyby...předseda TMK by se měl nad sebou zamyslet

Vzkaz pro celou TMK. Pokud necháte stávajícího předsedu TMK dělat podobné nehorázné kousky, nedivte se, že je pak celý šachový národ našeho kraje naštvaný. Není přece možné, aby 17 dní před jednou vrcholnou akcí TMK nebyly dosud vydány propozice. Po urgencích z mnoha stran vytvořil předseda TMK v pátek 8.9. ráno alespoň článek s tím, že propozice budou ten den večer zveřejněny. Během víkendu tuto poznámku několikrát změnil...a dosud propozice na světě nejsou. ACH, JO...

urgoval jsem smlouvu

Bohužel až dnes jsem vydoloval od provozovatele smlouvu s cenou (hned ji poslal statutáři k podpisu), bez ní jsem si netroufl propozice byť s dotovanou cenou vydat, zapracovávám ji teď s kalkulací...