Chomutovský král: Vítězství urval Ondřej Toman

Chomutovský král (šachový turnaj pro všechny - registrované i neregistrované), který se konal 1. května 2019 v restauraci Hřebíkárna, vyhrál klášterecký Ondřej Toman. 2. místo patřilo Jiřímu Horákovi z Jirkova a třetí skončil Laszlo Cako z Nizozemska. Všichni tři medailisté na snímku u článku.

Štědře dotovaná umístění (jejich ceny byly identické s vítězem turnaje) strefili 20. Petr Reitinger (Union Louny) a 40. Petr Dostál (Magic Žatec). Knedlíky se svíčkovou snědli všichni. Celkem jedlo 78 hráčů a hráček.

Stránka turnaje s kompletními výsledky.

poděkování

Velká pochvala organizátorům. Po dlouhé době jsem si zase zahrál turnaj a moc se mi v Hřebíkárně líbilo. Pěkné prostředí, přátelská atmosféra, vynikající svíčková a velmi velmi bohatý cenový fond. V listopadu se těším na pokračování :-)