Srbický rapid: Přijede i slečna Lichá?

Někdy stačí říct jen dvě slova a vše je jasné…. Srbický rapid. Hned vidíte, kde se šachový turnaj hraje, ano, v oblíbené šachové destinaci, v Srbicích u Teplic. Ano, v Kulturním domě, tam, kde je restaurace hned vedle hracího sálu, tam, kde mají ten výborný guláš a spoustu nápojů na výběr. A ano, je to rapid, tedy hraje se na 7 kol, tempem 2x15 minut + bonifikace 5 vteřin.

No a ještě pár informací doplním. Nejprve datum, kdy 3. ročník téhle pohodové akce  vypukne: 22. září 2018, sobota. Kdo turnaj pořádá: ŠK Teplice. Ředitelem je Radek Bayer, hlavním rozhodčím Pavol Kufel.

Teď jsem si vzpomněla na seriál Taková normální rodinka, kdy vystupovala slečna Lichá. Tak ta by na každém šachovém  turnaji byla obzvlášť vítaná, každý lichý hráč doveze i do Srbic šachovou soupravu včetně funkčních digitálních hodin. Termín přihlášek za 80 Kč (vklad do turnaje) je do 16. 9. 2018, později pak s příplatkem. Kapacita sálu je cca 80 hráčů, zájemci o vepřový guláš s knedlíkem si mohou tuto vyhlášenou dobrotu objednat prostřednictvím pořadatelů do termínu přihlášek.

Ano, věcné ceny jsou opět připravené minimálně do 30. místa, připravena budou i nějaká speciální ocenění.

Ne, ELO vám tu neklesne, turnaj je přátelský, na rozehrání před sezónou, nikam se nezapočítává.

Akce je určena pro šachisty všech výkonnostních i věkových kategorií, muže i ženy, trenéry i jejich žáky, zahrát si mohou i neregistrovaní.

Přijďte se tedy rozehrát (nebo rozehřát?) na další šachovou sezónu v sobotu 22. září do Srbic!

Lenka Stránská

Na snímku u článku medailisté z minulého ročníku (Ing. Vladimír Hadraba a kluci Horákovi)

Proposice

Startovní listina