STK: Kdo, kdy a kam?

Dnes odpoledne STK bez omluveného Jana Libosvara provedla řízené losování soutěží družstev ÚKŠS.

Komise eviduje plně obsazený Krajský přebor, 17 účastníků v Krajském přeboru II. třídy a 21 účastníků v Krajském přeboru III. třídy. Vzhledem k nízkému počtu přihlášených v Krajském přeboru II. třídy se STK rozhodla rozdělit skupiny na 6 a 11 družstev, aby se sehrálo co nejvíce utkání.

V zájmu toho se nepodařilo 100% vyjít vstříc všem požadavkům, ale komise se snažila maximálně dle nejlepšího vědomí i svědomí a považuje tuto variantu za nejschůdnější.

Komu byla jednotlivá čísla přiřazena najdete v pokračování tohoto článku.

Krajský přebor

  1. CHESS Most "B"
  2. SK Děčín "B"
  3. TJ Sokol Údlice "B"
  4. ŠK Spartak Ústí n. L. "A"
  5. Šachy Povrly
  6. TJ Sokol Litvínov-Lom "A"
  7. TJ Klášterec n. O. "A"
  8. ŠK Slavoj Litoměřice "B"
  9. Sportis Svádov-Olšinky "A"
  10. ŠK Spartak Ústí n. L. "B"
  11. SK Šachy Chlumec "A"
  12. ŠK UNION Louny "B"

Krajský přebor II. třídy "A"

  1. Slovan Jirkov "A"
  2. ŠK DDM Postoloprty "A"
  3. CHESS Most "C"
  4. ŠK Magic Žatec "A"
  5. TJ Klášterec n. O. "B"
  6. TJ Sokol Údlice "C"

Krajský přebor II. třídy "B"

  1. ASK Lovosice
  2. ŠK Slavoj Litoměřice "C"
  3. ŠK Slavie Děčín
  4. Sportis Svádov-Olšinky "B"
  5. ŠK Spartak Ústí n. L. "C"
  6. DDM Osek - ŠK Stropnik "A"
  7. ŠK Teplice "B"
  8. ŠK Slavoj Litoměřice "D"
  9. SK Děčín "C"
  10. TJ ČSAD Libouchec
  11. SK Šachy Chlumec "B"

Krajský přebor III. třídy "A"

  1. TJ ŠO Klášterec n. O. "D"
  2. Krásnodvorská Myslivna
  3. ŠK Magic Žatec "B"
  4. ŠO TJ Tatran Podbořany "B"
  5. ŠK UNION Louny "D"
  6. ŠK UNION Louny "C"
  7. Slovan Jirkov "B"
  8. TJ Sokol Údlice "D"
  9. ŠK DDM Postoloprty "B"
  10. TJ ŠO Klášterec n. O. "C"

Krajský přebor III. třídy "B"

  1. DDM Osek - ŠK Stropnik "B"
  2. SK Děčín "D"
  3. Sportis Svádov-Olšinky "C"
  4. ŠK Spartak Ústí n. L. "D"
  5. SK Šachy Chlumec "D"
  6. TJ Sokol Litvínov-Lom "B"
  7. KŠ Štětí
  8. ŠK Slavoj Litoměřice "E"
  9. Bystřanští jezdci
  10. ŠK Teplice "C"
  11. SK Šachy Chlumec "C"

info

KP a KP3B jsou již na stránkách svazového webu.

ok

STK to určitě udělala nejlépe jak mohla.