40 žáků v 1. on-line Grand Prix: Vítězí Míra Jirásko a Martin Mikulka, bude pokračování?

Historicky první on-line krajská Grand Prix žáků a mládeže proběhla na "Zelený čtvrtek" 9.4., zúčastnilo se 40 žáků a mládeže (pozvána byla naše krajská mládež a také žáci z okolí, kteří odehráli u nás alepsoň 1 "živou" Grand Prix letošní sezóny).
 Odpovědní formulář - vyplňte do 14.4. Diplomy (níže uvedených medailistů) přílohou.

V mladších žácích (11 startujících) vítězí Martin Mikulka (Sp.Ústí) 19 výher z 20, před žáky z KŠ Štětí Štěpánem Klekerem a Šimonem Medkem (2012 roč.!). Nejlepší z dívek byla Lucka Očenášová z ŠK Teplice.

Turnaj dorostu + starších žáků vyhráli (29 startujících): 1. Míra Jirásko (CHESS Most) před 2. Honzou Václavíkem (ŠK Teplice) se zlatem a stříbrem v obou kategoriích. 3. dorostenec skončil Matěj Hurtík z 1.Novoborského a 3. žák Matyáš Hrazdíra z Varnsdorfu (celkově 5.). 3. z našeho kraje byli ústecký Dan Balín (dorost - celkově 4.) a v žácích krajský bronz bere Vládik Veverka z ŠK Teplice,celkově 6. (ročník 2009 !).

Výsledky, partie  turnaj mladších do turnaje na www.lichess.org   a   turnaj starší + dorost turnaje na www. lichess.org   .