Krajský přebor družstev mladších žáků: Letos opět dva postupující

Družstva mladších žáků (ročníky 2008 a mladší) budou soutěžit v KPDMŽ 18. dubna 2020 v Žatci. Kolik družstev se do turnaje přihlásí není v tuto chvíli ještě známo. Známo však je to, že náš kraj opět bude mít dvě postupová místa do Mistrovství České republiky družstev mladších žáků, které se bude hrát na Vysočině v polovině června.

KPDMŽ bude začínat presencí v 8:45 a vyhlášení výsledků je naplánováno na čas 16:30 - 17:00.

Proposice s dalšími informacemi právě vyšly na stránce turnaje zde.

Na snímku bronzový tým minulého ročníku KPDMŽ - ŠK Teplice s hostem Jindřichem Juskem z SK Děčín. Vloni teplickým postup unikl o tři body. Pokusí se letos o reparát?

Účast 2019 a 2020?

Snad bude letos lepší účast a z více okresů. Vloni jen 5 týmů, z toho 3 z okresu Ústí. Reprezentovalo pak na MČR Ústí A+B. Áčko opět vybojovalo druhé postupové místo pro kraj - v Třešti u Jihlavy skvělým 4.místem. Letos bude krajský "trůn" hodně otevřený, stejně jak boj o postup. V Ústí odrostla do starších početná úspěšná generace loňska, ročníku 2007.  Tým sestaven bude, to ano, ale je velmi pravděpodobný vyrovnaný boj více týmů.Tak se do Žatce vypravme ve větším počtu družstev. Soutěž je to velmi pěkná a finálové MČR skvělé.