Krajský přebor mužů, žen, juniorů a juniorek: V Teplicích vše připraveno

Krajský přebor mužů, žen, juniorů a juniorek v lázeňském městě Teplice je připraven. Oproti minulým létům se letos bude hrát jako samostatný turnaj pouze pro hráče z našeho kraje a jeho doba se zkrátila na pouhých 5 dní. Ve všedních dnech se bude hrát jen odpolední kolo a na sobotu a neděli jsou naplánována dvojkola.

Proposice turnaje vyšly na jeho stránce zde již ve druhé polovině června. Termínem přihlášek je 17. červenec 2020. Prvním hracím dnem je pak 22. červenec. Nejvyšší čas se přihlásit. Startovní listina je ke kouknutí na stejné stránce jako proposice.

V turnaji jsou vypsány dvě hlavní kategorie, muži a ženy. Dále pak dvě juniorské kategorie. Junioři v turnaji budou bojovat o postupy do podzimního polofinále Mistrovství České republiky juniorů, které se bude hrát v listopadu 2020 ve Špindlerově Mlýně. Juniorky zde budou hrát dokonce o postupy přímo do jejich finálového MČR. Poslední kategorií je seniorská pro hráče ročníku 1960 a starší. Dobré pro vyhlašování výsledků je, že souběh cen bude možný.

Specialitou klání je sleva na vkladu pro minulé krajské přeborníky. Hráči a hráčky určitě i přivítají slíbené malé občerstvení a chlazenou vodu, oboje k disposici zdarma.