MČech do 8, 10 let: V Mostě i s přednáškou pro rodiče

ŠK Most pořádá Mistrovství Čech do 10 a 8 let v hotelu Cascada, ředitelem soutěže je Miroslav Korschner, o vše se postaral. 

Václav Veverka, který má také na přípravě výrazný podíl, připravil v komisi rodičů pod patronací ŠSČR přednášku pro rodiče i trenéry od lektora, trenéra, Michala Novotného na sobotu 16.11. od 18.h. V příloze pozvánka, přihlášky do soboty 10.11., doporučujeme určitě využít.

Vrátíme se k turnaji: Za náš kraj si postup v H10 vybojovali: Vojta Gorej z Děčína (účastí na loňském MČR), Martin Mikulka z Ústí (přeborník kraje), Ondra Stibor z Chlumce (vicemistr kraje).
 V D10 bude titul mistryně Čech obhajovat Linda Slívová z Teplic.
  Startovní listiny  zveřejněny a proklikem nahoře nalezneme kategorii do 8 let, která je otevřená a zatím uveden jediný malý reprezentant kraje, domácí Ta Xuan Nguyen. 
Rozhodčími jsou Jaromír Šulc (Povrly) - hlavní rozhodčí, Richard Sliva a Michal Sliva (Spartak Ústí). Vše o akci - s propozicemi

Příloha: pozvánka na přednášku

  Ještě připomeňme, že označení HD8, HD10 je v postupových soutěžích vztaženo k následnému roku

(nyní 2020), kdy se hraje jarní finálové MČR a pak letní ME, MS. Tedy letos na úrovi kraje (červen) a Čech (podzim) se jedná o kategorie HD 10, HD 8, (2010 a ml., 2012 a ml.) pro max. 9 resp. 7 leté. V každém případě je jeden rok/cyklus určitá výhoda u sudých ročníků a druhý rok lichých. Pravidelně, spravedlivě, se střídá, nyní tedy jsou "starší" v kategoriích sudé ročníky.    

PřílohaVelikost
2019_Most_prednaska.jpg250.81 KB