Memoriál Antonína Drvoty: Jubilejní ročník výjimečně v září

V roce 2020 je všechno jinak…..a změny se týkají i Memoriálu Antonína Drvoty. Ale důležité je, že se tento turnaj uskuteční! Z tradičního květnového termínu byla tato oblíbená akce přeložena na neděli 20. 9. 2020.

Letos se bude konat jubilejní, již XXX. ročník Memoriálu Antonína Drvoty. Ti nejlepší v jednotlivých kategoriích získají opět pěkné ceny. Vzhledem ke kulatinám turnaje je letos připravený malý dárek pro každého účastníka. Bude se hrát opět na 9 kol tempem 2x15 minut + 5 vteřin na provedený tah. Nikdo z účastníků nemusí zkoumat, zda je sudý nebo lichý a kolik proto má vzít s sebou souprav, šachový materiál zajistí pořadatel. Místo konání partií a přátelských setkání se nemění, hrát se bude opět v Domu kultury v Teplicích.

Na snímku medailistky z kulatého XX. ročníku: zleva Marie Bažantová, Helena Grussová a Monika Durdisová.

A teď vám představím šéfy turnaje. Ten co turnaj řídí se jmenuje Radek, a ten druhý co bude hlavním rozhodčím se jmenuje taky Radek. Z toho vyplývá, že oba naši hlavní šéfové se jmenují Radek (a teď doplním, ředitelem turnaje je Radek Bayer, hlavním rozhodčím Radek Škuthan. Parafrázovanou hlášku jistě znáte z jednoho českého filmu).

Přijďte si tedy do Teplic připomenout památku skvělého šachisty, zahrát si zajímavé partie a setkat se s přáteli!

Lenka Stránská

Startovní listina

Proposice

Stránky pořadatele