On-line krajské turnaje: 21.4. vítězí Gusta Brejník, 24.4. Dan Kolář před Jiřím a Alešem Horákem - zveme na 3.5.

Turnaje on-line bez omezení věku se hrály v úterý a v pátek jako přípravy na sobotní MČR, tempem 3 min + 1 sec za tah. Účastníkům se líbilo, pokračování 3.5. v 19:30 (na 120 minut), ale již klasikou 3 min + 2 vt za tah.

Formulář k vyplnění pro získání hesla ZDE . S heslem do lichesssu  se hlaste ZDE . Rekapitulace: jméno vers. nick

Včera ve velmi silně obsazeném turnaji zvítězil naprosto překvapivě finišem Daniel Kolář (Spartak Ústí - již neaktivní), na fotce,před Jiřím Horákem a jeho synem Alešem Horákem (oba Údlice), kteří turnaj téměř po celou vedli. Až dále 4. skončil nejvýše nasazení Ondra Toman (on-line 2480 z Údlic) a 5. Jarda Šulc (téměř 2300 elo,  z Povrlů)

V úterním turnaji naopak přefinišoval první nasazený Gusta Brejník (SK Litoměřice) Dana Koláře až na cílové čáře, třetí skončil Pavel Chrz.

nick vers. jméno úterý  a nick vers. jméno pátek      výsledky úterý    výsledky pátek

A ještě hádanka, kdo jsou dva dnešní velmistři (kromě bronzového Dana Koláře) na této FOTCE-ZDE ?  Daniel Kolář sice už šachy nehraje aktivně, dříve 2.liga + KP za Sp. Ústí ale na on-line si rád zahraje. Dan

byl talentovaným úspěšným mládežníkem a na silně obsazeném mezinárodním turnaji ho vidíme na bronzovém stupínku do 12 let. Kdo jsou "žáčkové" a součastní velmistři (oprava silný mez. mistr a silný velmistr) na 1. a 2.místě? Dan je ročník 1993 a fotka  je z roku 2005.  Viz číst dál řešení níže

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ještě níže....

 

 

 

 

 

řešení z fotky: http://www.chessul.org/ftp/fotogalerie/20060417-frydek_mistek/fm_2005.jpg 

Vítězem mezinárodního turnaje se stal Jiří Kočiščák z Frýdku - Místku, dneší velmistr a extraligový hráč.

Druhý skončil Daniil Yuffa (2600), který vyřadil na svěťáku porazil Davida Navaru. A v této "společnosti" třetí Daniel Kolář.