Poslední on-line turnaje ala Grand Prix 21.5. a 24.5. k "Festivalu": Předposlední vítězové Jan Rubeš, Honza Václavík a Martin Mikulka

Aktualizováno 22.5.:

Neděle 24.5v 20:00 bez omezení věku 3 min+2vt (110 min): přihlášky (získáte heslo) a s heslem do lichessu . Jméno-nick přihlášených.

Druhé on-line minikempy o soboty 17:30: 23.5 (2008 a ml. z listiny talentů a nadějí + doporučené klub. trenéry) a 30.5. (2007 a starší), přihlášky https://forms.gle/zLLnzZyUzQagRpQd8 

Pro zápas dospělí vers. talenti (dvojice dle svého návrhu času sobota až úterý), hledáme ještě jednoho dospělého, který by měl čas v úterý či pondělí podvečer, hlaste se u Pavla Chrze (email dole)do pátku půlnoci. Rozpis přihlášení obdrželi s možností vzáj. komunikace/úprav v google formuláři. Partie, výsledek bude zveřejněno.

Začátkem dubna byly první on-line turnaje ala Grand Prix v našem kraji pořádané Michalem Slivou a Pavlem Chrzem pro mládež a také bleskové pro dospělé. Ty poslední v letošní sezóně proběhnou zároveň k výročí neuskutečněného ústeckého Festivalu, který je od roku 1993 poprvé s přestávkou v dnešním "nouzovém" stavu.

Čvrtek 21.5. v 16:00 rapid 10min+3sec. pro mladší žáky (150 min) a starší žáky + dorost (180 min): 

mladší 2009 a ml. - přihlášky (získáte heslo) a s heslem do lichessu , jméno-nick přihlášených

starší žáci 2005 + dorost 2001 a ml. - přihlášky (získáte heslo) a s heslem do lichessu , jméno-nick 

Minikempy 16. a 17. 5. a simultánka 19.5. .... pro listinu talentů/nadějí a další doporučené klub. trenéry (podrobnosti emailem a níže...čísz dále) 

přihlašovací formulář vyplňte do 15.5.    (listiny přílohou článku  z ledna)

Připravujeme: Zápas na vážné partie (60 min + 15 sec.Dospělí kraje vers. krajští talenti/naděje.
Uvítáme zájem dospělých (elo 2300-1500) a vypište formulář zájemci z listin talentů/nadějí
Hlaste se zájemci obou týmů zde (s roč. nar. i s návrhem dne/hodiny) prodlouženo do  15.5.

7.5. zvítězil ve starších Honza Václavík (ŠK Teplice ) před Matějem Hurtíkem (N.Bor) a Vládíkem Veverkou (z Blažimi v barvách ŠK Teplic). Mladší žáky vyhrál Martin Mikulka (Sp. Ústí) před Toníkem Sochorem (Turnov) a Ondrou Stiborem (Chlumec). Krajské bronzy brali: Lukáš Lieber (Klášterec), Jirka Kleker (Štětí) a Kuba Jindra (Klášterec). 

výsledky mladší  a  starší+dorost   jména-nick mladší   starší+dorost
Diplomy pro žáky budou v sobotu 16.5. přílohou článku.

10.5. Zvítězil Jan Rubeš (ŠK Teplice) před Jakubem Wichsem (Povrly) a Jiřím Horákem z Údlic pořadí  a  jména vers nick

-------

K minikempům a simultánce ....

On-line minikempy 
a pokud bude zájem, příště bychom udělali i delší.
Spojení přes net zvukem, vzájemně hlasem,  sdílenou obrazovkou trenéra se šachovnicí, možno/nemusí být i webkamerou, gotomeetingem,'
stačí mít internet.
S Janem Rubešem 17.5. neděle 17:00-18:10 a 18:30-19:50 hodin pro listiny: juniorů a z žáků  A-listina, Bplus talentů a ročník 2004 z B-listiny
S Pavlem Chrzem 16.5. sobota 17:00-18:10 a 18:50-19:50 hodin pro listinu talentů/nadějí  + další doporučené klubovými trenéry 
Otevřeno gotomeeting od 16:15 hodin.
Ze zkušenosti on-line tréninků musí být pauza delší, především u mladších.  
  Případné přesuny či zájem o oba minikempy konzultujte se mnou.
Přihlášky do pátku 15.5. 12:00 hodin. 
Probíhat bude na gotomeetingu, jednoduché, stačí mít internet, bez registrace přihlášení na gotomeeting
(poskytuje ŠK Spartak, který má koupenou licenci) .
Přihlášení obdrží odkaz na gotomeeting emailem do 15.5. 15.hodin.
 Simultánku ala vážné partie
Na úterý 18.5. od 16. hodin tempem 1 hod a 15 sec na dvě hodiny a 15 sec. pro mistra (cca s osmi) na lichessu
Na pondělí 17.5. je již s Janem Rubešem domluvena s osmi talenty.
Zájemci o minikemp a simultánku vyplní formulář do pátku 12:00 (uveden výše v článku).
  pavel.chrz(zavinac)sachyusti.cz