STK: Kdo, kdy a kam?

Dnes odpoledne STK bez omluveného Jana Libosvára provedla řízené losování soutěží družstev ÚKŠS.

Komise eviduje plně obsazený Krajský přebor, 18 účastníků v Krajském přeboru II. třídy a 21 účastníků v Krajském přeboru III. třídy. Vzhledem k nízkému počtu přihlášených v Krajském přeboru II. třídy se STK rozhodla rozdělit skupiny na 6 a 12 družstev, aby se sehrálo co nejvíce utkání.

Vzhledem k velkému počtu požadavků v KP3A se nepodařilo vyjít vstříc všem požadavkům, ale komise se snažila maximálně dle nejlepšího vědomí i svědomí a považuje tuto variantu za nejschůdnější.

Komu byla jednotlivá čísla přiřazena najdete v pokračování tohoto článku.

V zájmu vyhovění co největšímu počtu požadavků v KP3A se komise rozhodla nestandardně neobsadit číslo 10, čímž znevýhodnila 3 družstva, která by měla z 11 kol 1x volno, 4x domácí zápas a 6x venkovní zápas, ale znevýhodněná družstva jsou ta, která měla požadavek na shodné domácí zápasy s dalším družstvem v soutěži (3 dvojice týmů chtěly hrát zápasy společně doma). Jelikož lze 100% vyhovět maximálně 2, dvojice Louny E a Louny F má 1 termín doma navíc.

Krajský přebor

  1. SK Děčín "B"
  2. ŠK Slavoj Litoměřice "B"
  3. SK Šachy Chlumec "A"
  4. TJ Sokol Litvínov-Lom "A"
  5. ŠK Magic Žatec "A"
  6. CHESS Most "A"
  7. TJ Sokol Údlice "B"
  8. ŠK Teplice "B"
  9. TJ Klášterec n. O. "A"
  10. Šachy Povrly
  11. ŠK Spartak Ústí n. L. "B"
  12. ŠK Louny "A"

Krajský přebor II. třídy 'A'

  1. TJ Sokol Údlice "C"
  2. TJ Klášterec n. O. "B"
  3. ŠK Magic Žatec "B"
  4. ŠK DDM Postoloprty
  5. ŠK Louny "B"
  6. ŠK Slovan Jirkov "A"

Krajský přeboir II. třídy 'B'

  1. TJ ČSAD Libouchec
  2. Sports Svádov-Olšinky "A"
  3. SK Děčín "C"
  4. ŠK Spartak Ústí n. L. "C"
  5. ŠK Slavoj Litoměřice "C"
  6. CHESS Most "B"
  7. ASK Lovosice
  8. SK Šachy Chlumec "B"
  9. ŠK Slavie Děčín
  10. DDM Osek - ŠK Stropnik "A"
  11. ŠK Slavoj Litoměřice "D"
  12. SK Šachy Chlumec "C"

Krajský přebor III. třídy 'A'

  1. TJ Sokol Údlice "D"
  2. TJ Tatran Podbořany "B"
  3. TJ Klášterec n. O. "C"
  4. TJ Sokol Litvínov-Lom "B"
  5. Krásnodvorská Myslivna
  6. ŠK Louny "C"
  7. ŠK Louny "D"
  8. ŠK Louny "F" - DDM Postoloprty
  9. ŠK Louny "E" - DDM Postoloprty
  10. volno
  11. ŠK Slovan Jirkov "B"
  12. TJ Sokol Údlice "E"

Krajský přebor III. třídy 'B'

  1. SK Děčín "D"
  2. ŠK Slavoj Litoměřice "E"
  3. ŠK Teplice "C"
  4. Šachový klub Teplice
  5. ŠK Spartak Ústí n. L. "D"
  6. ŠK Spartak Ústí n. L. "E"
  7. Sportis Svádov-Olšinky "B"
  8. Jezdci
  9. SK Šachy Chlumec "D"
  10. KŠ Štětí