Tréninkový kemp: Hledáme nové naděje

Aktualizováno 17.9.: Termín přihlášek prodloužen do pátku 20.9. (komentář níže) a rekapitulace přihlášených.

Připravili jsme tradiční podzimní kemp v nádherného areálu nad Svorem u Nového Boru.

Tentokrát kromě pozvání našich nejsilnějších juniorů a žáků, připravujících se na MČech, polofinále/finále MČR juniorů/ek i na celou sezónu a žáky listin talentů/nadějí, zveme do dalších dvou tréninkových skupin  především mladší žáky (2008-2012), kteří ještě na postupovém turnaji či tréninkové akci nebyli, ale mají zájem trénovat. 

Právě pro ně je náš projekt "Hledáme nové naděje". Výkonost k účasti vůbec nerozhoduje, jediným kritériem je zájem o trénink.

Nejlepší 2 skupiny bude trénovat Martin Petr, velmistr, který řadu let moderoval pořad ČT4sport "V šachu" (ukázka dílu s Martinem Petrem) , a to v pátek a sobotu, dále skvělý trenér spolupracující se špičkovými hráči Jiří Dufek (sobota večer a neděle) a šéftrenér kempu Jan Rubeš po celý pobyt.

O dvě skupiny mladších se prostřídají a pokusí se motivovat žáky k radosti ze hry a z trénování: "Nová tvář" na našich kempech Iveta Reitingerová (prošla tehdy veleúspěšnou generací mosteckých žáků a pak nějaký čas trénovala žáky), současně bude v roli zdravotnice. Dále Jaromír Fultner, co nyní vedl soustředění v Rumburku a hlavní vedoucí kempu Pavel Chrz. Motivační hodinku u nejmenších bude mít i velmistr Martin Petr.     

Fotky z kempu ze  stejného areálu.  Přihlášky výhradně přihlašovacím formulářem do 16.9. (rekapitulace dále). Propozice přílohou v pdf i doc. (Listiny talentů, nadějí - výše proklik "listin").

Součástí bude sportovní program...

...tradiční byl výlet na klíč. Nyní nemáme prodloužený víkend o svátek, tak starší, co již byli vloni/předloni s námi na Klíči si mohou zvolit šachový trénink i v sobotu odpoledne. S mladšími dobudeme tradičně tuto krásnou hosrkou kótu. Před sobotní večeří stihneme fotbálek.

 Šachy se budou trénovat dle věku, všichni hodinka po večeři a obě dopoledne.

Starší a zkušenější (či ti, kdo si tak zvolí) budou mít možnost  tréninku déle večer i sobotní odpoledne, takže možnost trénovat na kempu stále.

 Pokud se už těšíte, vyplňte přihlášku přihlašovacím formuláře. Pro úsporu nákladů cesty se často rodiče v klubech, městech mezi ebou domlouvají na společné cestě tam/zpět. Můžete uvést do poznámky (nabídku mít v autě, poptávku), bude se seznamem zveřejněno. Druhá případná poznámka, co byste chtěli sdělit vedoucím bude je v systému neveřejná.

 Pro všechny včas přihlášené žáky/žákyně, kteří jsou členy klubů na ÚKŠS platí nižší cena v propozicích.

Článek s propozicemi se upravuje, 5.9. bude rozeslán odkaz klubům, trenérům, rodičům, pokud vidíte chybku, napište prosím na pavel.chrz@sachyusti.cz 

Přihlášení do 16.9. níže:

Vzhledem k více žádostem, že se kroužky v týdnu od 16.9. teprve "probouzejí" prodlužujeme termín přihlášek do 19.9.
Děkujeme všem přihlášeným do 16.9. - dostanou malou sladkost a budu losováni o hezkou věcnou cenu.

(Dan Hong Werner, Vláďa Veverka a Vojta Gorej - ve stejném areálu se účastní souběžného republikového kempu, p.Werner nabízí místo v autě z Ústí).

Z přihlašovacího formuláře  : Přihlášení: rekapitulace přihlašovacího formuláře  (upravuje se automaticky on-line).

 

PřílohaVelikost
19_TMK_kemp_podzimni_propozice .docx21.83 KB
19_TMK_kemp_podzimni_propozice .pdf226.05 KB

aktualizace přihlášek kemp

Článek aktualizován o přehled přihlášených (k 16.9.) a termínu přihlášek.