Vítězové 2. on-line ala Grand Prix: Matěj Hurtík, Franta Mrkvan, Toník Sochor - pozvánka na třetí GP 7.5.

Ve čtvrtek proběhla 2. turnaj on-line krajské mládežnické ala Grand Prix. Diplomy v příloze 1.5.
Třetí on-line krajská ala Grand Prix (tentokrát územně otevřená) bude ve čtvrtek 7.5. v 15.hodin (na 3 hodiny starší a 2,5 hodiny mladší, tempe 10min+3sec.).  Odkaz na vyplnění formuláře, získáte heslo do lichessu: mladší 2009 a ml.   starší 2005 a ml.+dorost 2001 a ml.  Odkaz se získaným heslem na přihlášky do lichessu: mladší    starší+dorost   . Rekapitulace přihlášených jména-nick mladší   starší+dorost

Zpět ke druhé on-line ala Grand Prix: Velká bojovnost všech a také .... chtěl bych ocenit úroveň chatové diskuse našich mladých při a po turnaji, mnohokrát ocenění hry soupeře, blahopřání kamarádům/soupeřům i poděkování pořadatelům s tím, že se moc líbilo, vše jak u starších tak i mladších. Skvělé parta, fajn, díky vám. Jo a pokud peprnější slovo náhodou ujelo, tak jen a pouze, v rámci sebekritiky :) .

V dorostu zvítězil Matěj Hurtík (Novoborský ŠK) před Danem Maškem (SK Děčín) a Frantou Mrkvanem (Spartak Ústí).
Krajské virtuální medaile: Zlatá - Dan Mašek, stříbro Franta Mrkvan, bronz Míra Jirásko (CHESS Most).

Ve starších žácích (celkově i za kraj) zlato získal Franta Mrkvan (na fotce), stříbro Míra Jirásko a bronz Marek Šíp (Spartak Ústí).

Mladší žáci se stali kořistí Toníka Sochora (Zikuda Turnov) ročník 2012!, druhý Ondra Stibor (Šachy Chlumec), třetí Šimon Medek (KŠ Štětí).
Krajské virtuální medaile: zlato - Ondra Stibor, stříbro - Šimon Medek, bronz Štěpán Kleker (také KŠ Štětí).   

nicky vers. jména:  dorost (z toho 2005 a ml. starší žáci)   mladší   Pořadí:   dorost + starší žáci  mladší