Konference ÚKŠS 2021: Pozvánky rozeslány

VV ÚKŠS naplánoval Konferenci Ústeckého krajského šachového svazu na 23. únota 2021 od 18:00 hodin. Z důvodu nouzového stavu se rozhodlo tuto Konferenci uskutečnit formou online přenosu. Připojení bude provedeno pomocí webového linku, který bude předsedům a delegátům oddílů zaslán (včetně hesla) do emailových schránek.

Předsedové oddílů do 15. února 2021 hlásí delegáty na emaily uvedené v pozvánce.

Více informací naleznete v pozvánce na stránce Konference

Milan Maščák

Přihlášení delegáti k 21. 2. 2021:

SK Děčín, Štětí, ŠK Spartak Ústí, ŠK Teplice, Šachový Klub Teplice, Podbořany, Údlice, Louny, ŠK Most, Žatec, Svádov

jednací řád

Otázka, je zveřejněný jednací a volební řád konference ÚKŠS v souladu se zamýšlenou formou on-line přenosu ? ŠSČR na svých stránkách zveřejnil upravený řád...upravený speciálně pro on-line konferenci. Děkuji za odpověď. 

Ke konferenci ad Radek Bayer

Radku, projednávali jsme to s Milanem, předsedou ÚKŠS i s Matinem Petrem, předsedou ŠSČR.Obě formy jsou možné.1. Ta forma, co dělá ŠSČR je buď taková "diktátorská". Nebo se dojde k tomu, že stejně po email hlasech, musí být "živá". Určitě by se delegátům nelíbila a říkali by, proč jsme vlastně přišli.Účastníci konference nemohou dávat protinávrhy na hlasování, nehlasuje se. Mohou sice diskutovat, předkládat návrhy k dalšímu hlasování emailem. A ty mohou pak odhlasovat ve vzájemném rozporu. Pokud by předkládající na místě nezměnil. Dojde k problému. Můžeš navrhnout protinávrh, ale stane se, že získá v emailu podporu, ale původní rozpočet také. Pak musí být "živá" konference. Na konferenci se nehlasuje o ničem.Pak se hlasuje emailem do týdne o  návrhu. Takže rozpočet třeba je možné neschválit, ale neprosadíš v něm změny.Pokud by byla tato verse, radši bychom zrušili online konferenci a udělali živou. Ale to vzbudí podezření, proč za VV odkládáme.2. Ta naše verse, je také reguelní a kopíruje živou kenferenci.Je náročnější na sčítání hlasů, ale u 20 deleg kraje lépe jak u 60 ŠSČR.Nejen náš kraj je o tom v jednání s ŠSČR.   Opravdu věřte, že tato forma je pro delegáty z hlediska "demokratického" jednání o jejich protinávrzích proti VV přijatelná, zatímco ta první je víc "diktátorská" od VV a budete zklamáni. Max. dosáhnete emilovým neschválením či schválením proti sobě "živé" konference někdy za dlouho. Krom toho jsem chtěl o víkendu poslat všem o technice připojení i pokusné připojení o 2 termínech před konferencí.   Je to nová věc, můžeme si Radku zavolat, nemá cenu si tady vyměňovat několik příspěvků. 

Ok, děkuji za odpověď.

Ok, děkuji za odpověď.