Termínový kalendář: Vyšly termíny na sezónu 2020/2021

Výkonný výbor ÚKŠS na svém výjezdním zasedání 22. srpna 2020 v Rumburku schválil termínový kalendář na sezónu 2020/2021.

Kalendář je umístěn na stánkách ÚKŠS v levém menu pod heslem Termínový kalendář. Obsahuje všechny termíny krajských dlouhodobých soutěží družstev dospělých (KP, KPIIA, KPIIB, KPIIIA, KPIIIB), mládežnických krajských turnajů, termíny akcí krajské TMK a další.

Do kalendáře byly zařazeny i termíny důležitých republikových akcí mládeže jako například Mistrovství České republiky mládeže a juniorů, Mistrovství Čech mládeže, polofinále MČR juniorů. Najít se v něm dají i významné jednorázové akce družstev mládeže a dospělých na republikové úrovni a mnoho dalších šachových turnajů a akcí.

opět jen sliby

Vážení členové VV ÚKŠS, bohužel opět neplníte úkoly, které vám uložila konference ÚKŠS. A to se jedná o pouhé informování členů ÚKŠS. Zápisy z posledních dvou schůzí VV stále nejsou zveřejněny (a měly být do 14 dnů ode dne konání), 71.schůze asi vůbec nebyla (?), zpráva o hospodaření za rok 2019 taktéž není zveřejněna (a měla být do 31.3.2020). No nic, na další konferenci si zase budete sypat popel na hlavu a kát se, že se polepšíte, ale skutek utek...slibem neurazíš, že...

zápisy z VV ÚKŠS

Nevidím poslední 2 zápisy z VV ÚKŠS, kdy budou zveřejněny ?