TMK: Listina talentů a nadějí od 1.9. 2020

K 1.9. vychází nová listina talentů. 

Z důvodu jarní uzavírky všeho a následné dobrovolnosti školní docházky jsme omlouvali neúčast na základní soutěži krajském přeboru žáků (6.-7.6. 2020 v Chomutově) a nezkoumali důvody omluv z řad listin talentů a nadějí. V podmínkách listin je účast povinná, není-li přímý postup výše, to je na Mistrovství Čech. Stejně tak jsme neporovnávali, kdo měl v oné nehezké době tréninkové možnosti v klubech lepší, horší či žádné.
  Pro novou listinu k 1.9. tak není nikdo vyřazen ani přeřazen níže, máme zde 4 nová jména, jednoho přeřazeného výše (P) a tři z ročníku 2004 převedeny do juniorské listiny.

  Připomenu z termínového kalendáře, že základní postupové soutěže hrané klasickým tempem, krajský přebor žáků se uskuteční již v květnu 22.-23.5. a KP juniorů/ek a dorostu 5.-13.6. v rámci Teplice Open. 

 Pro listinu k 1.1. 2021 se

 již bez jarní omluvené situace budeme držet zásad, které jsou na liště materiálu,  brát v úvahu výsledky na MČech a nejen pro ostatní, kteří nepostoupili, jejich vážné partie. Družstva od nejnižší KPIII., které bychom rádi, aby v klubech hráli, ligu mládeže, ale i další turnaje hrané vážným tempem.
  Stejně tak účast na krajských kempech, soustředěních a snahu a výsledky zde a hlavně vlastní tréninkovou píli po konzultaci s klubovými trenéry. 
  K 1.1. 2021 tak budeme přísnější, možná budou někteří z listin vyřazeni či přeřazeni níže (při následné snaze samozřejmě možný návrat), být na listině je prestižnější záležitostí. Má své výhody, ale i tréninkové povinnosti.

 Jaromír Fultner z TMK, který má listinu na starost od letoška, připravil pro potřeby TMK ke každému jménu tabulku k doplňování výsledků, síly soupeřů ze všech turnajů hraných vážným tempem, v březnu těsně před tím, než byly všechny soutěže přerušeny. Bude v tom na podzim pokračovat. 

Do nové záložky  přílohy budou doplněna jména s ely (pouze klasické vážné partie FIDEelo a nár elo a trenéři žáků), doplníme i trenéry a případné změny klubů - vše po vyjití elolistin po 5.9.

  Ať se všem daří, baví všechny hrát i trénovat v nové sezóně a hodně zdraví ať vše plánované bez uzavírek zvládneme.

   Listina talentů/nadějí je přílohou.

PřílohaVelikost
20_TMK_listtal_zari.xls43 KB